Medicube Glutathione Glow Capsule Cream, 50 ml

Gezichtscrème met Dual Technology

Nieuw!

€ 33,17

(€ 663,40 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 1 stuk op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ideaal voor droge & rijpere huidtypen
  • Hydratatieboost dankzij hyaluronzuur
  • Combineert frisheid & intensieve verzorging
  • Zorgt voor een egale teint
  • Beschermt effectief tegen omgevingsinvloeden
  • Dierproefvrij Dierproefvrij

Vaak samen gekocht met Dr. Althea Vitamine C Boosting Serum, 30 ml

Medicube Glutathione Glow Capsule Cream, 50 ml € 33,17 (€ 663,40 / L)
Dr. Althea Vitamine C Boosting Serum, 30 ml € 24,20 (€ 806,67 / L)
Totaalprijs: € 57,37
Beschrijving

De AGE-R Glutathione Glow Capsule Cream van Medicube combineert een lichte geltextuur met glutathion voor een zichtbaar frisse en egale teint. Zodra je de crème zacht over de huid verdeelt, helpt het krachtige duo van glutathion en niacinamide een vermoeide uitstraling tegen te gaan. Intensief hydraterend hyaluronzuur voorziet de huid van veel vocht, terwijl waardevolle ceramiden de huidbarrière versterken en beschermen. De zijdezachte formule trekt snel in zonder een plakkerig laagje achter te laten en geeft je huid iedere dag een natuurlijke, zijdezachte finish.

Toepassing: Breng de crème als laatste stap van je huidverzorgingsroutine aan op de gereinigde gezichtshuid en verdeel zachtjes tot hij volledig is ingetrokken.

collecties KEN-Art.12251
collecties 50 ml
EAN: 8800289479076
Producentnummer: Art.12251
Merk: Medicube
Medicube productlijnen: Deep Vita C
Producttype: Crème
Huidtype: Droge huid, Rijpe huid
Eigenschappen: Dierproefvrij, Anti-Aging, Hydraterend
Speciaal voor: Vrouwen, Mannen
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Glycereth-26, Butylene Glycol, Methylpropanediol, Vinyl Dimethicone, Niacinamide, 1.2-Hexanediol, Betaine, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Sodium Polyacrylate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol, Aroma, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, C18-21 Alkane, Glutathione, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl -10 Laurate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Agar, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Oleate, Adenosine, Tromethamine, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glucose, Limonene, Gellan Gum, Thioctic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceramide Np, Sorbitan Laurate, Hydroxyethyl Cellulose, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Palmitoyl Tripeptide-5, Acetyl Hexapeptide-1, Soluble Collagen

Juridische informatie
Importeur die optreedt als EU-verantwoordelijke: Nemo GmbH, MERGENTHALERALLEE 77, 65760, ESCHBORN, Duitsland, eurp@nemobrands.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Medicube Glutathione Glow Capsule Cream